IN či OUT ??

24. dubna 2007 v 18:13 | minka |  ZEITUNG
In či out?
Stojí před rozpadem nebo jsou věrohodnou rockovou skupinou?
Start byl dobrý. Žhavé novinky- singly od TH, byly prvními předchůdci nového alba,které na to získává přímo první příčky na seznamu součastných nejoblíbenějších hitů trhu. Všem je jasné, že po malé pauze může pohádka bratří Kaulitzů pokračovat. Ale co se stalo pak? Již dva týdny na to sklouzl song z první desítky! V sedmém týdnu jste se již museli pročítat 50. pořadím, kam Tokio Hotel přistáli. A aĺbum Zimmer 483 nedopadlo o moc lépe. Co jen se stalo s TH? Stojí snad zázračná skupina z Magdeburgu před rozpadem?
V seznamu součastných nejoblíbenějších hitů trhu se ukazují před TH umělci jako DJ Ötzi a Pigloo. Titulní strany magazínů ukazují nové boybandy a superstár-kandidáty.
The Dome 41 byl fackou pro skupinu- hlasité vypískávání a nesouhlasné volání naplnilo halu během celého vystoupení TH. A internetová fóra mají velikou radost, že Tokio Hotel "jsou konečně pryč".
Přeci jen- volání po konci TH je předčasné. Ve Francii sbírá band za své singly přímo zlato. TH hrají v létě ve vyprodaných halách po celé Evropě. A i když druhé album v Německu není úspěšné tak, jako to předešlé, pro band je to snad na čas pozitivum. Každá úspěšná skupina dělá na čas pauzy, má tu a tam méně úspěšná alba a klidnější fáze, ale oni budou na tyto porážky připraveni. A přesně to je ten rozdíl mezi krátkodobými hitovými skupinami a vážně branými umělci. Co z toho jsou TH, se teprve uvidí. S dostatkem síly vydržet, to může být pak happy end…
ZDROJ : thth.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

ake ja tato stranka ??

Je cooooool
Da sa
O nicom

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama