Červen 2007

KOCIM !!!!!!

23. června 2007 v 21:44 | minka |  Moje blaboli
ROZHOLDA SOM SA ZE KONCIM S TIMTO BLOGOM , A MYSLIM ZE ROBIM DOBRE ZIADNA NAVSTEVNOST A KTOMU MAM ESTE INY BLOG A TOMU SA NASTASTIE DARY BO NIE JE O TH :-D

bill - lady

21. června 2007 v 17:46 | minka |  → BILL

no dosť kruteee :-D on niej e žiadna lady , ale je tam na spapanie

Nemam čas

18. června 2007 v 14:13 | minka |  Moje blaboli
Ahojky chvilku sem nebudem nič pridávať bo nemam moc času heh :-D

8 otázok na TH

17. června 2007 v 17:08 | minka |  → TH

1. Bille, kolika let by ses chtěl dožít?


Bill: Myslím, že 85 je hezký věk. Nevím, jak potom budu vypadat a jestli moje vlasy budou jako teď, ale mi by to už nevadilo. Věřím, že jsem pořád zdravý a pořád dělám hudbu. Jestli budu bohatý a budu žít na tropickém ostrově? Ne, myslím, že své poslední dny strávím v domově důchodců v Německu.

2. Georgu, kolik hudebních nástrojů máš doma?


Georg: Myslím, že mám doma kolem 15 nástrojů, které jsou moje. Když mi bylo 11, začal jsem hrát na svou první basovou kytaru. Neměl jsem moc hudebních hodin. Vždycky můžete v hudbě objevit nové věci. Dělat takové věci jsem se nejvíc naučil s klukama.

3. Tome: Kolik minut vydržíš nedělat nic?


Tom: Když usnu, nedělám nic? Počítá se to? Protože se nezačnu nudit tak rychle. Uhm.....

Georg: Už znám Toma 5 let a když nic nedělá 2 hodiny, považuje se to za dlouho.

Tom: Správně, protože pak sleduju televizi. Takže odpověď je 2 hodiny.

Bill: Oh, obvykle. Televizi sleduješ častěji. Myslím, že strávíš aspoň 4 hodiny denně před televizí. Tak to je teď s námi všemi.

4. Gustave, kolikrát v tvém životě si někoho uhodil?


Gustav: Řekl bych, asi pětkrát. Hlavně Billa, když na mně hledá chyby.

Bill: Nikdy jsi mě neuhodil!

Gustav: Zatím ne, ale v mé mysli jsem tě nakopl do zadku aspoň pětkrát. Ve škole jsem neměl moc sporů, takže jsem se nikdy nedostal do bitky. Byl jsem tedy hodný kluk. Taky jsme nikdy ve škole neměli šanci někoho napadnout, protože nás učitelé ostře sledovali.

5. Bill je znovu na řadě, Jak dlouho stojíš ráno před zrcadlem?


Bill: Ne o moc déle než ostatní. Za 40 minut se osprchuju, obleču a upravím si valsy. A kdo si myslí, že většinu času strávím s vlasy, je chybný. Zabere mi to asi jenom 10 minut. Naposled, když jsme měli vystoupení a viděl jsem hodně kluků s make-upem, lakem na nehty a extrémními vlasy. Opravdu to rád vidím. Cítím se víc podpořený, když se na to dívám. Nepřestrojuji se.

6. Georgu, kolik rozdílů mezi dvojčaty Billem a Tomem můžeš jmenovat?


Georg: Začnu kontaktem s dívkami: Bill jim víc rozumí a je na stejné vlně většinu času. Je s těmito dívkami kamarád a Tom se čas od času bez těchto dívek neobejde. Takže, Tom je velmi organizovaný. Když jeho nůž není na správném místě, štve ho to, Bill se o to nestará. Tohle jsou zrovna 2 největší rozdíly.

7. Tome, jak dlouho jste už přátelé?


Tom: Právě je to už sedm let. A každý den si všímám, jak se bez sebe nemůžeme obejít. Samozřejmě někdy tu jsou druhy podráždění, ale nemyslím, že někomu věřím jako Billovi, Georgovi a Gustavovi. Vidíme se každý den a jenom opravdoví přátelé to můžou přežít. Budujeme spolu něco, co se tak jednoduše nemůže zbořit.

Georg: A když má někdo problémy nebo něco takového, vždycky si může promluvit se třemi osobami.

8. Otázka na všechny, Kolikrát denně se o vás rodiče bojí?


Georg: Tisíckrát za den? Nebo to není dost? Myslím, že rodiče pořád trápí.

Bill: Ale taky nás podporují, ale příliš nezasahují.

Tom: Jsou na nás velmi pyšní. Zvláště když nás tolik let viděli pracovat, abychom byli úspěšní. Bylo pro mě dobré, že mohli jet s námi, když jsme byli na tour. Nosit naše tašky nebo řídit z hotelu do hotelu.

Překlad: Addy pro www.tokio-hotel-articles.blog.cz
KOPIROVAT JEN SE ZDROJEM !!!

Dotaznik na Georka

17. června 2007 v 17:06 | minka |  → GEORG
HyperLink
Zdroj: DE Bravo 05
- Co si nejradši objednáš v restauraci?
Miluju mozarellu!
- Kam se dívce podíváš jako první?
Musím přiznat, že se dívce vlastně jako první dívám na zadek...
Máš nějaké tajné rituály?

Jenom, že se vždycky sejdeme půl hodiny před každým vystoupením, ale to není tajné!

- Na co se nejraději díváš v televizi?

Všichni milujeme "King of Queens" a já se ještě dívám rád na Stromberg..

- Co děláš bezprostředně než jdeš do postele?

Hledám nějaký dobrý pořad v televizi.

- Máš nějaké zlozvyky?

Bohužel chodím vždycky pozdě.

- Velikost bot?

42 a půl

- Co se ti na sobě vůbec nelíbí?

Moje nepřesnost!!!

- Co děláš, aby ses uvolnil?

Poslouchám hudbu a prohledávám moje CD...

- Co bys nikdy neudělal?

Dobrovolně brzo vstal...

- Máš nějaké talismany pro štěstí? Když ano, jaké?

Ne...

- Jaké bylo tvoje první CD, které sis koupil?

Oasis "Definetly Maybe"

- Máš nějaký oblíbený vtip?

Mám radši spontánní věci...

- Co nosíš na noc?

Doma většinou nic a v hotelu šortky.


Překlad: Addy pro www.tokio-hotel-articles.blog.cz
Kopirovat jen se zdrojem !!!


MTV den Madrid

17. června 2007 v 17:05 | minka |  → FOTO - Koncerty
Moje blaboli

15. června 2007 v 13:50 | minka |  Moje blaboli
No konečne mi skončilo skúšanie takže sa budem venovať blogu .Vysvečko bude väčšinmou chvalitebne a výborne :-D takže som rada Vaša
Mina

O Billovi

15. června 2007 v 6:38 | minka |  → BILL
Strach v dětství:"V detstvi sem se hrozne bal carodejnic, v noci sem se vzdycky bal ze bude jedna v koši s mýma autickama"
Líbání: "líbám dobře" ( no chcela by som vysušať)
Čislo bot: 42
Nejhorsi den: "To bude v den kdy se rozpadneme, ale to zatim nepripada v uvahu"
Přezdivka: "Mecki-tu prezdivku mi dala babicka"
Stydim se: "Pred rokem sem daval vsechno svoje kapesny na veci jako tamagotchi"
Zlozvyky: "Rad sem vytacel telefoni cisla a rikal lidem z v soutezi z radia vyhrali 1000 euro...nekteri nam i uverily a teprve po dvou dnech sem zavolal a priznal se..."
Fobie z jidla: "Jednou me mama nutila snist talir brokolice,ale nesnes sem to a vyzvracel sem ji zpatky na talir,proste kdyz neco nechci tak si to uminim a nesnim to"
Zvirata: Bill ma rad psy, nejvic svoji 4 a pul rocni dogu a labradora Scotyho ktereho dvojcata privezli z utulku, nelibi se mu maly psy ktery se nosej v taskach, nesnasi to!!!
Tajemstvi: "jeho bratr Tom mu obcas dela nečekany fotky a pak si je schovava do dreveny skrine tam je urcite nikdo neuvidi nejsou pro nikoho pristupny" (ooooo tie by som chcela vidiet)
Osobnost: "Moje silna stranka je urcite beztarostnost. Jiny nemaj radi ve me muj egoismus, je mi jedno co si o me ostatni rikaji staram se jen o sebe"
Oblibeny serial: "Kdyz mam cas tak se nejcasteji divam na serial na programu Pro7 Freunde - Das Leben geht weiter"
Oblíbený nápoj: "Cola a energeticky napoje na mejdanech piju Dooley's"
Oblibeny jidlo: "V Mc'Donalds mam nejradsi Big Meca a kureci nugety Mc'Nuggets se sladkokyselou omackou a vanilkovym shakem"
Muj mobil: "Pouzivam Sidekick II muzu pres nej posilat maily,sms a volat" (mimochodem Bill ma nove cislo,zmenil si ho protoze mu lidi nedali pokoj) (mat tak jeho cislo =D)
Moje vune: "nepouzivam zadny parfemy. Me staci deodorant, nejlip Axe nebo Dove"
Moje prazdniny: "Malorka je doted moji nejdelsi cestou, chtel bych si tam odpocinout o prazdninach"
Moje spodni pradlo: "nosim jenom boxerky"
Účes Billa: Billovo vlasy nejlip drzej za pomoci laku na vlasy, na zhotoveni nepotrebuje moc casu staci mu 15 min
Moje denni pece: "Hvezda vzdycky musi vypadat sveze, ale v peci uzivam jen vyrobky na telo proste se s nima myju"
Oblibeny hvezdy: "Myslim si ze Angelina Jolie a Brad Pitt jsou super. S moji bejvalkou sme byli v kine na Mr. & Mrs. Smith.
Moje oblibena hracka: "Mam Apple Ibook, diky kterymu muzu odepisovat na emaily a poslouchat hudbu."
Moje alergie: "Mam alergii na jabka a včelí pichnuti"

TH - zákulisí

12. června 2007 v 18:18 | minka |  Preklady Textov
Jako journalista ve vydávání časopisu ONE, často potkávám fanoušky, kteří se mě ptají, jaké jsou jejich oblíbené hvězdy v osobním životě, daleko od kamer, koncertních hal. Jedna z otázek, kterou dostávám často je "Jací jsou Tokio Hotel privátně?" a taky "Jsou tak milí jako vypadají? Změnili se od té doby, co začala jejich kariéra? Rozhodli se sami o tom, co opravdu chtějí dělat? Řídí se svými producenty? Mají přítelkyně?" A tak dále.

Samozřejmě, nejsem člen skupiny a nevyrostl jsem s nimi, takže je to pro mě občas těžké, zodpovědět tyto otázky, hlavně když dojde na pouze osobní část jejich života. Po setkání s Tokio Hotel asi po více než desáte v méně než roce, jsem je začal poznávat lépe y vím trochu víc o jejich osobním životě a způsobu, jakým vystupují v zákulisí.

Proto jsem zkusil vám živě popsat nějaké z mých setkání se skupinou, takže si můžete domyslet, co se děje, když je kamera vypnutá.

Začátek


Mé první setkání se skupinou bylo v červenci 2006. V té době Tokio Hotel nebyli ve Francii ještě tak slavní. Avšak, blíže k jejich příjezdu zpátky do Francie v červnu publikoval ONE malý článek, který skupinu opravdu ohodnotil, protože to bylo jejich poprvé ve Francii. Díky tomuto článku jsme obdrželi velmi oficiální setkání tady, ve Vydavatelské kanceláři, abychom mohli přijít a vidět skupinu v Německu, v průběhu festivalu.

Ráno, 7.července, jsem letěl do Düsseldorfu, kde skupina hrála asi před 20.000 fanoušky. Bylo léto, slunečno, horko a Francie se zrovna kvalifikovala pro finále MS ve fotbale, který byl v Německu....Hned, jak jsem se tam dostal, potkal jsem Sakiho. V té době jsem neznal tuto těžkou váhu, který je oficiální bodyguard skupiny a byl jsem daleko od hádání, že bych ho mohl vidět pokaždé, co bych měl rozhovor nebo photoshoot se skupinou.

Tento den, Saki (jehož práce spočívá v tom zadržet každého před jeho chráněnci) mě mile vedl skrz zákulisí do šatny kluků. Věci se odehrály velmi jednoduchým způsobem, žádné specifické protokoly a jenom pár minut, co jsem přijel jsem už byl uprostřed velké TH rodiny. Rodina, která čítá asi 10 lidí: manager, tiskový agent, kosmetička, stylista, bodyguard, překladator a samozřejmě jejich techniky na koncert, takže byli schopni jevisšti perfektně hrát. Tato malá tréninková lekce byla malý osobní koncert. Totálně akustická .

Jeď Francie!

Velmi dobře si pamatuju tu chvíli, co jsem vstoupil do backstage. Pod malým slaměným stromem se ukrývají před sluncem, Bill, Tom, Gustav a Georg byli volně usazení v košíkových křeslech. První věc, které jsem si všiml byly sportovní noviny, které Gustav četl. Den před tím bylo Německo poraženo Itálií ve světovém semifinále a mohlo to Gustava zasáhnout. Když mě viděl přicházet, postavil se, pevně stiskl mou ruku a řekl "Ty jsi Francouz, že?" Odpověděl jsem ano a k mému překvapení mě pak Gustav objal a řekl "Německo bylo právě poraženo Itálií, takže opravdu doufám, že francouzský tým vyhraje finále. Jeď Francie!". Předpokládal jsem povídání o hudbě, takže jsem ukončil předpovědi o MS ve fotbale a počet gólů, co dal Zizou (Zidane)!

A v zákulisí této obrovské koncertní arény, se fotbal zdál být velkou místností, tak hodně, že v pár minutách a dokonce s tímto strašným červencovým vedrem, měl malý fotbal místo v backstage. Totálně přátelký zápas: Německo proti Francii, kde jsem zastupoval svou zemi proti Gustavovi a Tomovi, ketří hráli za Německo. Myslím, že tahle malá hra udělala mezi námi speciální pouta a ty trvají pokaždé, co se vidíme v Paříži.

V ten den, po zápase, který skončil bez vítěze, Bill, Tom, Gustav a Georg mě nechali sledovat během celého jejich rituálu před koncertem. První bylo trochu trénovaní v šatně. A v tu chvíli jsem nemluvil o fotbale, ale o hudbě. Před koncertem si Tom s Georgem zopakovali pár těžkých akordů na svých nástrojích, , takže byli schopni jevisšti perfektně hrát. Tato malá tréninková lekce byla malý osobní koncert. Totálně akustická a

uvědomil jsem si pravý opak nesmyslů, co jsem četl na internetu, Tokio Hotel byli opravdu hudební a jejich příběh nemá nic společného s boybandy.

O trochu později v ten den, se mě Bill zeptal, jestli bych ním něco nesnědl v bufetu. A zaregistroval jsem, že příliš nejedl. Tak jsem se ho zeptal " Nemáš hlad, když jsi na jevišti?" a on odpověděl: " Na našich pokojích je vždycky spoustu jídla, ale já se snažím příliš nejíst. To nemá nic společného s nějakou speciální dietou nebo tak, je to jenom o trávení. Takže když se před show nacpu nezdravým jídlem, cítím se pak těžce a ospale a nemám takovou energii. Musím najít správnou rovnováhu.....".

Potom jsme udělali pár fotek skupiny v zákulisí, pak se Bill, Tom, Georg a Gustav isolovali pár minut před show. Dostal jsem možnost je doprovodit skoro na velké jeviště a přál jsem jim štěstí a pak tam vstoupili.....neviděl jsem je po show, protože můj let byl brzo a vždycky jsem si zachoval tento výlet do Německa jako velmi hezkou vzpomínku.

Další setkání, o kterém jsem vám chtěl říct bylo 21.března 2007 v luxusním pařížském hotelu. Samozřejmě od té doby, co jsem je viděl poprvé a tímto, měl jsem se skupinou rozhovory a focení...Když jsem si vybral tento zvláštní čas, je to proto, že jsem cítil, že se hodně věcí změnilo od mého prvního setkání s kluky před osmi měsíci. Teď se TH stali opravdovým fenoménem. Všechny noviny s nimi chtějí mluvit a ta doba, kdy jsem byl jediným francouzským novinářem, který je se skupinou v kontaktu, je už pryč. Ze strany fanoušků můžete taky vidět, že se nějaké věci změnily. O šest měsíců dříve před hotelem čekalo asi jen 10 fanoušků a teď je to kolem stovky lidí, kteří přišli a zaplnili prostranství před jejich sídlem. Když jsem zabíral všechny ty lidi mou kamerou, užasl jsem i těchto změn, chtěl jsem najít Billa, Toma, Gustava a Georga tak, jako jsem je naposled opustil.

Budou pořád tak usmívající se, dostupní a profesionální? Nebo začali mít manýry. Budou pořád dávat rozhovory a photoshootingy s tak dobrou náladou, jakou vždycky měli? Právě jsem to měl zjistit.

ONE byl jediný časopis, který měl dovolený photoshoot v tento den a čas byl vypočítaný přesně na minutu. Půl hodiny, ani o sekundu víc. Opravdu málo času k velmi, velmi zaneprázdněnému programu skupiny. Bill, Gustav, Tom a Georg čekali v 18:00 v Grand Journal, kde byli, aby si převzali svou první francouzskou zlatou desku....Hned, jak jsem se dostal do haly, hned se o mě začal starat Saki. I když se usmíval a byl slušný, rozuměl jsem tomu času, který byl opravdu naplánovaný a proto jsme si nemohli spolu zahrát fotbal. Saki mě vedl přes hotel do velké místnosti, která byla zamluvená pro shooting.

Když jsem začal instalovat moje přístroje na focení, Bill, Tom, Gustav a Georg přijeli. Vřele mě přivítali a řekli, že jsem šťastní, že mě zase vidí. Když jsem pracoval na mém zařízení, zeptal jsem se, jak se jim žije na novém pařížském výletě. Bill řekl: "I když máme trochu na spěch, jsme super šťastní, že tu jsme. Než jsme se sem dostali, potkali jsme hodně nových novinářů. Taky jsme dávali rozhovor v rádiu a dnes večer budeme v live TV show. Upřímně jsme si nikdy nemysleli, že by nás Francie tak velkoryse přivítala. Ještě pár měsíců zpátky jsme tu byli úplní cizinci a dnes, když vidím, všechny tyhle fanoušky před hotelem, jsem velmi šťastný. I když jsou tyto promo dny vyčerpávající, je to potěšení být v Paříži." Bill se zdál být upřímný. I když pochybuji, že by řekl, že je tady zhnusený, cítil jsem, jako, že je opravdu šťastný z uznání francouzského publika, které znám, je to pro něj velmi důstojné. A vědět, že hudba TH křižuje hranice, je pro něj velká odměna.

Triumfální odchod


V průběhu tohoto photoshootu jsem zjistil, že se skupina nezměnila. 25 minut, Bill, Tom, Gustav a Georg, každý ve svém stylu, házejí pózy znovu a znovu s talentem a profesionalitou. Je to něco, o čem nikdy nesmím mluvit, ale vždycky jsem zaujatý, jak jsou tihle čtyři kluci uvolnění před kamerou. Často si říkám, že by mohli hrát ve filmu.

V průběhu focení, je Bill obvykle velmi zaostřený, pózuje elegantně a má perfektní kontrolu nad svým tělem a svým image. Tom se více pustí. I když je v průběhu photoshootu obvykle seriózní, mezi jednotlivými pózami mluví, ptá se mě, jestli fotky vypadají dobře. Taky si dělá ze mě srandu, když musím udělat podivnou pozici, abych zachytil nejlepší úhel. Tom taky rád zlobí své přátele. Například, když jsem fotil jenom Gustava, Tom ho vždycky zkouší rozesmát. Stojí za mnou, hází rukama do všech stran a někdy zakřičí slovo jako "Relax, Miss Universe, bude to v pohodě!". Je pravda, že Gustav je nejméně uvolněný před kamerou. Možná za to může jeho plachost. To je věc, které si na něm cením, jsme rád, že vidím, že i s časem a úspěchem zůstává Gustav věrný sám sobě, tak jako Georg, Bill a Tom, kteří se vůbec nezměnili od našeho prvního setkání.

Na konci, když jsem byl dychtivý je znova vidět, jsem si všiml, že věc, která se změnila není skupina, ale nátlak kolem. První, potřebují ruku bodyguarda, aby se mohli přesunout, speciální auto se ztmavenými skly a šoférem. Nejsou to požadavky skupiny, ale producentů, kteří nechtějí sebeméně riskovat.

Koncem odpoledne, když jsme měli hotový photoshoot, šli jsme kluci a já do haly hotelu. Musí opustit Hyatt, aby mohli jet do studia Grand Journal. Ale tahle jednoduchá jízda se teď stala opravdovým dobrodružstvím. Venku, tuny fanoušků čekají hodiny a jenom doufají v jednu věc: políbit, udělat fotku nebo získat podpis od skupiny. Uprostřed, Bill, Tom, Gustav a Georg stojí vedle Sakiho, který vysvětluje, jak musí projít mezi fanoušky, aby to pro ně bylo lehčí. Cítím napětí, tak jako skupina byla na odchodu z arény. Bill se zdá být napjatá a otáčí se k Tomovi: "Je to šílené, všichni ti lidi venku! Jsme vyděšení. Budeme se snažit jít rychle, jak to jen půjde. A to je škoda, protože nikdy nemůžeme s fanoušky zůstat dlouho."

Sedím v hale, byl jsem svědek odjezdu skuoiny, zaujatý pohybem davu, který kluci vytvořili. V ulicích fanoušci křičí, brečí a některé omdlévají na chodníku. Bez debat jsou TH jedna z nejuznávanějších skupin ve Francii, kterých není moc. Německo nemá jenom nejlepší fotbalový tým, ale určitě vlastní jednu z nejlepších rockových skupin. A mezi námi, už tak jsou.......

Cool TH

11. června 2007 v 13:35 | minka |  Rozhovory- Preklady
HyperLink

Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem!
Bill
Zpěvák Bill (17) je rád na scéně. Make-up, vlasy a oblečení musí vždycky perfektně sedět - a to taky takhle je. Dříve než odstartoval s Tokio Hotel, zúčastnil se "StarSearch" na Sat1. Naštěstí nevyhrál, to by dneska Tokio Hotel neexistovali. A to by byla přece škoda. Bill má piercing v obočí /ještě zapomněli na jazyk/ dvě tetování a je prostě zatraceně cool.
Pssst! Vysněný kluk - se kterým se může určitě dobře nakupovat. Ale bacha, když se nedáš pozor, možná ti šlohne tvůj make-up.
Tom
Tom (17) je nedbalé dvojče Billa. Nosí dredy a ve rtu sexy piercing - to ale při líbání nevadí, jak ujišťoval. Tom je malý sukničkář a stojí o dívky, které vypadají jako Olsenky nebo Angelina Jolie. Jestli by měl proti Bradovi nějakou šanci? U svých fanynek má v každém případě všechny šance - dívky se vplíží dokonce i na jeho hotelový pokoj!
Jeho koníčky: Hudba, hudba, hudba
Gustav
Gustav (18) je malý chlapík - alespoň hudebně. Má rád hardrockové kapely jako je Metallica nebo Motörhead. Jinak je bubeník velmi milý typ člověka, který kdyby měl volné přání, tak by zásoboval celý svět jídlem. Jenom se ptáme - proč se vždycky dívá tak uhrančivě?
Jeho motto: ,,Hlavní věc je, aby se všechno nepokazilo!"
Georg:
Cool basista (20) se rád drží v pozadí a schovává svoje vlasy. To není ale vůbec nutné. Georg má rád cool kapely jako Red Hot Chili Peppers, ale taky má rád songy od sexy Fergie. Jeho plány pro blízkou budoucnost: Chce si nechat udělat tetování.
Jeho oblíbený předmět ve škole: Psychologie

Nebudem tu

8. června 2007 v 19:59 | minka |  Moje blaboli
No nebudem sem asi týžden nič pridávať bo mam strášne ale strášne vela učenia bo budem pisať písomky a to velmi ale velmi dvoležite , tak ked niečo chcete napíšte na moj mail :-D liberty7373@azet.sk

Vtipný interwiev s chalanmi v Taliansku

6. června 2007 v 14:16 | minka |  Rozhovory- Preklady
essica a Brenda jsou majitelky 1.web stránky o Tokio Hotel v Itálii ,a taky měli možnost
s nima udělat interview když TH přijeli 22.května do Bologne.

Brenda : Kdy jste objěvili vaše italské fanoušky?

Bill: My to víme už dávno ,že je i zde mnoho fanoušků,tohle je pro nás věc
na prvním místě, víme to od některých fanoušků,nebo z jejich dopisů, když někdo
začne slovy "Hey! Já jsem z Itálie..a slyšel sem o vás ... " Toto je nejkrásnější věc...
proto jsme to věděli rychle, a vždycky jsme sem chtěli přijet...a myslím ,že
neuběhne mmnoho času a my budeme tady hrát živě!!

Jess :Tohle je báječné …Byli jste někdy předtím v Itálii?

Bill a Tom: ano!!!

Georg: Na prázdninách …

Tom: Na prázdninách …Já a Bill jsme tu byli když jsme byli menší...byli jsme opravdu
mal, a byli jsme v malém městě. Nemůžu si vzpomenout ,jak se jen jmenovalo,
ale... krásné!!!

Bill: Ale milujem italské jídlo! My jíme jen italské jídlo, dokonce i když jsme
v ostatních zemích,vždy vyhledáváme italské restaurace.

Jess: Pizza , špagety..??.

Bill:Ano!

Tom: Ano!

Bill: My jíme...Pizzu,špagety, a tak dále.. Miluju to!

Jess: Jste rádi, že tohle všechno můžete za ty dny vidět …

Bill: Ano hodně...

Georg: Né zase tak moc …

Bill: Ale ano …Včera jsme trochu navštívili město, a něco jsme viděli …

Georg: ZMRZLINU!!!

Bill a Tom: Zmrzlina

Bill: Tak výborná!!

Jess:Bille tohle je otázka pro tebe... před rokem 21. března ve Vídni jsi řekl
"Grazie"(děkuji) v italštině??


Bill: ….ehm…Já jsem nevěděl, že je to v italštině…nemám představu...ehm...GRAZIE???

Jess: jo..přesně...

Bill: Nevím …Nemyslím si to..já myslím, že jsem se to naučil a použil to poprvé až teď...

Jess:Protože my jsme tam byli...a slyšeli jsme to... a bylo to toto...

Bill: opravdu??

Jess: ano

Bill: mmm...možná, že jsem nemluvil zřetelně,někdy se mi to stává...

Georg: Ano často...(Georg se díva na Billa jako kdyby byl beznadějný případ:)

Brenda: Jste schopní přijít sem jenom tak??

Bill: Ano …je to velmi obtížný pro nás organizovat to všechno...protože jsme velmi zaneprázdnění...

Tom: Hráli jsme na evropském Tour, a měli jsme mnohem méně času dělat jiné věci..
ale teď čas máme a můžem navštívit jiné země.

Jess: Chystáte se někdy nahrávat videoklip v Itálii??

Bill: nahrávat video?

Jess: ano

Bill: Kdo ví, tam je místo, a jak se to vezme...skrátka musí se to přizpůsobit písní, my se pokoušíme přenést city z písně do videa a...ehm..a v našich videích je spíš chladno..je to velmi nepohodlné.....

Jess:ano ano my to víme ;)…

Bill: Jestli by jsme se rozhodli ntaáčet tady video, muselo by tam být opravdu dobré počasí...

Georg: Byli bychom schopní udělat si týdenní dovolenou hend po nahrávání.

Bill: ano to by bylo skvělé!!!

Jess:Chystáš se zpívat italsky?

Bill: Neumím si představit pokus o tohle to.. alel není to ještě plánované

Jess: Chcete-li jsme zde abych vám pomohla :P

Bill: Výborně ! My máme již vyzkoušené mnoho věcí,nahrávali jsme i japonsky.

Jess:Ano ,Monsun o koete …(Georg a Gustav se usmívají a Tom přikývne)

Bill: My všichni jsme opravdu vnímaví,mohlo by to být...Já bych neřekl ne..

Jess: Vy jste byli na vašem prvním italském fóru o vás?

Tom: Na webu?

Jess: ano

Tom: My často navštěvujem stránky o nás,a tam kde jsme přistáli ve Francii,jsme
věděli, že tam jsme byli nějaké stránky o nás ,stránky fanoušků..tak jsme šli
do Franciea stejné to bylo i v Itálii,my jsme navštívili různé stránky, nevím, jestli jsme
byli tam ,kde vy myslíte,ale myslím, že není mnoho předpokladů, takže, ano byli
jsme tam ;])))

Jess: :)ehm…Tato otázka je opravdu pěkná …ehm… Co si myslíte o fanoušcích,
kteří si dělají piercing a tetování jen proto, že vy ho máte taky?


Bill: To je šílené v každém případě..

Jess:och ok…

Bill: Viděl jsme někoho úpřed tím kdo to měl a shledával jsem to totálně... (otočím se a ukážu mu na zátylku logo TH) ó! dobře...ona to má taky ;]]

Tom: velmi dobrý

Georg: (směje se)

Tom: Já shledávám tvůj ( dívčí tetování) lepší než jeho (Billovo tetování)

Georg: ano!!

Bill: ano (v nižším tóně...)

Bill: Shledávám anše fanoušky extrémní,že to pro nás dělají ,shledávám to opravdu cool ,
já vždycky říkám, že vy to musíte chtít,nemůžete to udělat jen proto, že jeden z nás to má,předpokládám, že se jim to hodně líbí, tak to je super, jsem pyšný ;))

Brenda: Chystáte se mít koncerty v Itálii?

TH: ano

Jess:On to už řekl ( zapomněla jsem že Brenda nerozumí německy)

Brenda: promiňte

Tom: Doufejme

Bill: Svým způsobem, kterým se chceme vrátit je hrát na nějakém festivalu

Jess:Georgi!!

Brenda: Ano já vím kdo je Georg ;))

Brenda:Chystáš se udělat tetování v budoucnu??

Jess a Brenda:Na zadku?

Georg: Na mém zadku??

Tom: Na tvém zadku.

Georg: Ahhh na mém zadku...

Tom a Gustav (smějí se jako blázni) Bill( dívá se na Georga s lehkým úsměvem
v obličejí a čeká na odpověď)

Jess:Ano řekl jsi to na vašem DVD.

Georg: Ano chci to udělat,přemýšlím o tom..

Tom: Georg není příliš rychlý ve svém rozhodnutí, on to bere kousek po kousku...

Georg: Jedno tetování jakoje tohle potřebuje hodně plánu a tak si musínm vzít hodně
času na rozmyšlenou...

Jess: Které písně z vašeho alba máte více rádi??

Bill: ehmmm …Musím říct ,že mnoho...měním to každý týden..právě teď je má
oblíbená píseň "Totgeliebt" ale "Spring Nicht" je krásná také,"An deiner Seite"
...ano... to je těžké milovat jen jednu, přirozeně je v každé písničce nějaká
spojitost z životních příběhů a my je vážeme ke každé písni

Brenda: CHystáte se někdy natočit nějaký film?

TH: (dělají hluk)

Bill: Rád bych...

Tom: (nerozumíme mu...) film o Tokio Hotel??...ano... v každém případě to není
plánované..ale uvidíme..možná tam budeme!

Přeložila Hannax pro http://tokio483hotel.blog.cz NEKOPÍROVAT BEZ ZDROJE,Děkuju


Rusko , Hotel

5. června 2007 v 18:13 | minka |  → FOTOS

interview for UK rádio

5. června 2007 v 14:38 | minka |  Rozhovory- Preklady

1. Čo si myslíte o Londýne? Spravili ste si aj nejakú prehliadku po tomto meste?
*všetci začnú rozprávať naraz*
Tom: yeah, veľmi pekný! boli sme tu predtým, súkromne celá skupina, Bill tu niečo málo nahral a my sme si spravili prehliadku, myslím si, že je tu veľmi pekne. Špeciálne pre chalanov je to pekné mesto a sme tu radi.
Nie je tak špinavé.
Georg: Niekedy, eh?
Tom: Možno trochu, ale to sú všetky veľkomestá.
Georg: Ale v Nemecku tiež. Berlín nie je veľmi čistý.
Tom: Nemecko je tiež špinavé.

2. Aké sú vaše obľúbené anglické skupiny?
*každý zastoná*
Bill: uhhh, Oasis.
Tom: uhhh,dobre, tak. Kto ešte?
Bill: Ešte tam niekto bol.
Georg: Beatles.
Tom: Coldplay.
Bill: Coldplay.
Tom: Yeah, tak ja si myslím, že Coldplay sú naozaj, naozaj dobrý. Videli sme ich na MTV Europe Music Awards pred dvoma rokmi v Lisabone a áno. Výborná kapela. Moja obľúbená.
Bill: *mrmle* neviem... *hlasnejšie* Neviem či sú z tadeto, ale Placebo. Milujem ich, sú z tadiaľto?
-áno, sú to angličania-
Bill: ok.
Georg: Áno, ok.

3. Pre ľudí, ktorí Vás ešte nevideli na živo - čo môžu očakávať od vášho koncertu v Carling Academy?
Tom: Ok, Tokio-- okay, práve teraz sme boli na turné po Európe a prežili sme naozaj krásne obdobie...tak, mali sme vlastnú produkciu (tvorbu alebo tak nejak), mali sme vlastné pódium, ktoré bolo naozaj veľké ale všetko čo uvidíte na našom koncerte je spontánne. Nemáme presný plán čo urobíme keď výjdeme na pódium - všetko čo robíme je väčšinou spontánne. Na tour sme hrali pár skladieb zo starého albumu, myslím, že to bolo 5 alebo 6 songov a celý nový album. Eee...
Bill:V každom prípade je naša hudba našou vlastnou tvorbou.
Tom: A zábava. Hluk! Na koncertoch je to vždy tak hlučné.
Bill: Áno.

4. Už ste toho naozaj veľa zažili… ako oslávite svoje 18. narodeniny?
Bill: errrm, yeah, yeah *prestane*
Gustav: Nemal som nič špeciálne. Len malú párty s mojimi rodičmi.. Nič veľké.
Georg: Tiež som nemal žiadnu veľkú oslavu. Aj keď by som mal mať teraz, viete?
Bill: Už čoskoro budeme mať s Tomom 18. Presne 1. septembra. ( Pozn.: v skutočnosti povedal 1. decembra, neviem prečo. Ale twins majú narodeniny v septembri!)
Bill: a to bude…
Tom: Najväčšia zasraná párty... (moja pozn. : to tam fakt bolo)
Bill: Najväčšia zasraná párty, plánujeme niečo strašné- ešte presne nevieme čo to bude, ale bude to určite obrovské. Myslím si, že mať 18 je niečo špeciálne, tešíme sa na to a párty bude rocková.

5. Povedzte mi niečo o meste z ktorého pochádzate.
Tom: Magdeburg.
Bill: Magdeburg. Nikto ho nepozná a aktuálne žijeme blízko Magdeburgu, v malej dedinke.
Gustav: Je to pod Berlínom...asi 100 km od Berlína.
Tom: Trocha viac ako 100... približne 140.

6. Ste stále'chalani ktorí sa držia pri zemi'?
Bill: Stále máme našich starých dobrých priateľov a rodinu samozrejme. Naše rodiny sú nám stále veľmi blízke a myslím si, že je to pre nich celkom normálne. Nemyslím si, že sme sa veľmi zmenili, alebo áno? Chcem tým povedať, že sme s nimi stále v kontakte. Máme okruh priateľov, ale samozrejme sú tu aj taký, ktorý sú vzdialený. Celý náš život sa zmenil.
Tom: Ale napríklad, sú tu ľudia, ktorí nás nemali radi, už keď sme spievali v kluboch. Err, a to sa veľmi nezmenilo. Nikdy sme neboli "chalani ktorí sa držia pri zemi" ale vždy " tí plaziaci sa " (inak to fakt neviem...) . A nemyslím si, že sa na tom niečo zmenilo.
7. Čo z Nemecka Vám najviac chýba, keď ste preč?
Tom: Dobre, väčšinou... keď sme na cestách v zahraničných krajinách? eeee... najviac, bez ohľadu na to či sme v Nemecku alebo v iných krajinách, vždy nám chýbajú, ee, naše vlastné postele....a naše zvieratká, priatelia a rodina. Je strašne veľa vecí, ktoré nám chýbajú, ale musím povedať, že keď máme trochu voľného času, väčšinou túžime po tom, dostať sa späť na cesty, pretože sme veľmi, áno, veľmi aktívni a energickí ľudia, keď máme nejaký slušný spánok...
8. Mal Váš "look" nejakú reakciu od starých rodičov na celom svete ?
*každý sa nervózne zasmeje*
Georg: Naši vlastní starí rodičia boli na koncerte a myslia si, že to je viacmenej dobré.
Bill: Je to pre nich príliš hlučné, ale páči sa im to.
Georg: Yeah, yeah, 'tá dnešná mládež'... *smiech*

9. Ako znášate všetky tie veci od ľudí, ktorí nemajú vašu skupinu radi?

Bill: Myslím si, že je to len kvôli sláve. Keď ste úspešný, vždy sa nájdu ľudia ktorí závidia a podľa mňa je to normálne. Ako hovorí Tom, bolo to tak aj predtým, ako sme sa stali populárnymi. Myslím si, že hudba je niečo citové, vždy v nej niečo nájdeš, niečo o sebe, alebo o svojej osobe a samozrejme na to každý reaguje inak. Každý to berie inak - každý má skupiny, ktoré má rád a skupiny, ktoré sú preňho shit (pozn.: treba prekladať??asik nie, že?..ale ok...tak hovno =)a tak isto je to aj s nami...a je dobré mať kritikov. Pre skupinu je to dôležité, takto sa učíme.

10. Niektorí fanúšikovia majú stále rôzne fantázie ohľadne Olsenových dvojičiek... stále máme jasno čo sa týka tejto témy. Ale naozaj Vás niekedy nejaký fanúšik vyľakal?
Bill: uh, tam je…
Tom: Nič naozaj šokujúce.

Georg:
Bol som prekvapený, keď mali na jednom koncerte transparent s nápisom "let's have coke on naked whores" (niečo v tom zmysle, že "daj si so mnou pásik koksu pre kurvy" - ale to som pozerala z nemčiny) Bolo to celkom zvláštne.
Tom: Ale musím povedať, že nás niečo len tak nerozhádže. Myslím, že my...
Bill: Znesieme veľa!
Tom: Podľa toho čo, ale naozaj toho veľa znesieme.

11. Tom - ako to, že ti tie nohavice držia hore?
Tom: Okay, tak.. (zdvihne si tričko a ukazuje svoj opasok) s opaskom, práve ako je tento! Mám len opasok ako každý iný, ale musím chodiť špeciálnou chôdzou...
Georg: Chodí ako kačica!

Tom:
...trochu s nohami nabok, ale v každom prípade som tak chodil aj keď som nosil úzke nohavice, tam som nemal priestor na môj stred...
Bill: *zamrmle 'omg, nie zas!!' To spraví vždy, keď Tom hovorí o svojom nástroji.*
Zdroj : tokiohotel-slowakei.blog.cz

Báseň

4. června 2007 v 18:47 | minka |  ZaujimavostiMuz v Tv awards

4. června 2007 v 18:38 | minka |  → FOTOS

Bill - Berlin

4. června 2007 v 14:03 | minka |  → BILL
HyperLink HyperLink HyperLink